Школи будуть будувати по-новому

04:16
Школи будуть будувати по-новому

Зміни у будівельних нормативах тепер торкнулися і навчальних закладів України. Як пояснив заступник міністра регіонального будівництва – Лев Парцхаладзе, такі нововведення зумовлені впровадженням інноваційних форм навчання. У стандартних класах некомфортно проводити групові, ігрові та індивідуальні форми занять.

Нові норми передбачають збільшення площі класів – на 1-го учня. У зв'язку з цим змінено та санітарні нормативи, замість двох квадратних метрів, на одного учня тепер передбачено три квадратних метри. На реконструкцію дитячих садків і шкіл виділено більше одного мільярда гривень. Згідно з новими нормативами, учні будуть мати можливість повною мірою реалізувати свій творчий потенціал – це і мобільні робочі місця, і творчі лабораторії (музичні, танцювальні класи, майстерні).

Все, що стосується змін в нормативах, що стосуються будівництва навчальних і дошкільних закладів викладено в ДБН Ст. 2.2-3: 2018 «Будівлі і споруди. Навчальні заклади».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.