Надувні висотні будинки

04:16
Надувні висотні будинки

Нещодавно пройшов Міжнародний конкурс Evolo, який спеціалізується на створенні висотних споруд. Визначали переможців. Ним стала група талановитих польських архітекторів. Представлений проект тимчасового багатоповерхового житла для людей, які втратили своє житло в результаті природних катаклізмів – хмарочос-трансформер. Особливістю цієї будівлі є той факт, що в ході монтажних робіт він розкривається як хутра акордеона. Метою даного чуда архітектури є можливість швидко забезпечити житлом велику кількість людей, які залишилися без даху над головою внаслідок стихійного лиха – землетрусу, цунамі і т. д.

Надувний будинок легко переміщається повітряним шляхом (використовують вертоліт). Всі компоненти виготовлені за допомогою 3D-друку. Щоб розкрити всю конструкцію використовують спеціальний газ, який абсолютно безпечний для людини. Розробники впевнені в практичності такої висотки і її стійкості.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.