Штрафні санкції за автономне опалення

04:11
Штрафні санкції за автономне опалення

Як стало відомо, постановою суду підприємство «Кіровоградтепло» скасував рішення міжвідомчої комісії про надання дозволів на встановлення автономного опалення.

«Рішенням Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду від 5 квітня 2018 року по справі №405/6254/16-а визнано незаконним та скасовано п. 2 рішення міжвідомчої комісії про встановлення індивідуального опалення, яке було прийнято виконавчим комітетом Кіровоградської міської ради, оформлене протоколом №5 від 15 липня 2016 року, оскільки не є дійсним з моменту його прийняття. Рішення суду апеляційної інстанції вступає в силу з дати прийняття».

Керівництво «Кіровоградтепло», прокоментував, що «має право на проведення перерахунку за надані послуги теплопостачання та має намір зобов'язати власників незаконно встановленого автономного опалення відновити систему централізованого теплопостачання приміщень, яка діяла до прийняття рішення від 15.07.2016 року, міжвідомчою комісією з надання дозволів на встановлення автономного опалення при виконкомі Кіровоградської міської ради та в свою чергу скасованого шляхом приєднання опалювальних приладів квартири до централізованого теплопостачання».

Представники підприємства також заявили, що ними підготовлено аналогічні позови щодо інших рішень міжвідомчої комісії про видачу дозволів на встановлення автономного опалення.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.