Робота Державної архітектурно-будівельної інспекції України тепер заснована на публічності

04:10
Робота Державної архітектурно-будівельної інспекції України тепер заснована на публічності

Така контролююча організація, як архітектурно-будівельна інспекція, виходить на новий рівень надання послуг з проведення контролю за ходом будівництва. Новизна полягає в тому, що заснована на абсолютній відкритості та публічності, а також взаємодії з потенційними забудовниками.

Оновлена система контролю передбачає роботу на основі співробітництва забудовників і архітектурних відомств. Для зручності замовника розроблена система, відповідно до якої інспектори архбудконтролю приходять на перевірку в узгоджений час (за попередньою заявкою). Таким чином, фахівці з архітектури і будівництва мають можливість контролювати весь процес зведення споруди. При виявленні будь-яких порушень будуть вживатися адекватні заходи – консультація і допомога фахівців. Тобто, «каральний» орган поступово перетворюється в партнера, який не тільки робить експертизу, але і допомагає вирішити виниклі проблеми.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.