Підвищення тарифів на газ для населення

04:10
Підвищення тарифів на газ для населення

Як стало відомо, «Нафтогаз України» ініціював пропозицію про зміни тарифів за спожитий населенням газ, і звернувся в Кабінет міністрів з проханням про їх зміну. Проект «Нафтогазу» включає в себе кілька інноваційних пропозицій про нарахування суми за використану сировину.

Згідно з пропозиціями, нинішній тариф – 6,96 тисяч гривень за 1000 кубів для населення, залишається недоторканним тільки в тому випадку, якщо не перевищений ліміт – соціальна норма споживання. Якщо ж газ споживається понад встановленої норми, тоді ціна за нього зростає до 70%. Нові розцінки можуть «порадувати» споживачів уже в середині нинішнього літа (2018). Якщо бути абсолютно точними, то виглядати це буде приблизно так: з червня по вересень ціна на газ, спожитий понад норми становитиме близько 11 тисяч гривень за 1000 кубометрів, а з жовтня – приблизно 11,5 тисяч гривень за тисячу кубометрів.

Таким чином, ціна як для населення, так і для промислових підприємств буде однаковою.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.