Ремонт доріг місцевого значення

04:08
Ремонт доріг місцевого значення

Як повідомив заступник директора департаменту інфраструктури Кіровоградської облдержадміністрації Олексій Воропаєв, на ремонт доріг територіального призначення виділено майже 400 мільйонів гривень державної субвенції. Це рекордна сума, яку планують освоїти в нинішньому році.

На території області близько 600 доріг місцевого значення протяжністю близько чотирьох тисяч кілометрів. Це становить приблизно 68% від загальної протяжності всіх доріг області.

Вся сума буде розподілена між районами в залежності від протяжності доріг. Очевидним є той факт, що Бобринецький, Новоукраїнський, Олександрійський, Голованівський, Добровеличківський, Кіровоградський, Маловисковський, Знам'янський і Долинський райони, отримають більше за інших, оскільки, на їх території протяжність доріг місцевого значення набагато більше, ніж в інших.

За словами Олександра Воропаєва, за останні шість років на ремонт доріг місцевого значення було виділено лише 150 млн. грн. На сьогоднішній день вже підготовлено перелік об'єктів, які підлягають ремонту в першу чергу. У цей список увійшли 88 автомобільних доріг загального користування місцевого значення та 13 вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

Всі ремонтно-відновлювальні роботи планують завершити до 1 травня 2018 року.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.