Футуризм в архітектурі висотних будівель – принцип цукеркової обгортки

04:07
Футуризм в архітектурі висотних будівель – принцип цукеркової обгортки

У недалекому майбутньому, коли дефіцит місць під забудову досягне піку, будинки будуть парити в повітрі, – приблизно таку картинку малює наша уява, коли ми розглядаємо проекти висотних будівель, створені в ряді західних архітектурних агентствах.

Технічні нововведення та досягнення інноваційного дизайну, відсувають на другий план сучасні тренди архітектури. Сьогодні, пропонується цілий ряд нововведень в будівництві будівель і споруд, які будуть відповідати всім вимогам безпеки та комфорту.

Відома в усьому світі компанія RB Systems презентувала проект хмарочоса у футуристичному стилі – це щось абсолютно нове в технології виконання і, швидше нагадує вежу, ніж житловий будинок.

Як запевняють фахівці даного агентства, для будівництва чотирьох сотень поверхового будинку, потрібна ділянка 900 м2 (30х30). Будівлю буде споруджено без звичних колон по його периметру. Їх замінять сталеві канати, які будуть досить глибоко вмонтовані в моноліт фундаменту і з'єднаються в найвищій точці будівлі (серцевини). Таким чином планується створити досить велику напругу. Автори проекту порівнюють свою архітектурну знахідку з щільно закрученим фантиком для смачної цукерки. За твердженням деяких експертів, таке дизайнерсько-архітектурне рішення дозволяє сконцентруватися на функціональності висотної споруди і запевняють, що представлена форма циліндра – це гарантія безпеки. Циліндр – це сама стійка фігура. Отже, будівля буде сейсмостійкою, а також виграє протистояння з будь-яким поривом вітру.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.