Новинка в будівельної індустрії – будинки з пінопласту

04:06
Новинка в будівельної індустрії – будинки з пінопласту

Дефіцит житла штовхає розробників на нові ідеї в сфері будівельних матеріалів. Тепер житлові будинки пропонують будувати з пінопласту. Японські розробники пропонують будувати індивідуальне житло з оздоблювального матеріалу – пінопласту. Собівартість такої споруди не перевищує 2000 доларів.

Як запевняють фахівці, при всій своїй крихкості, і здається ненадійності, пінопласт – гідний конкурент бетону і цегли за показниками теплопровідності та звукоізоляції. Для підвищення його міцності і безпеки в період експлуатації, його просто необхідно покрити спеціальним вогнетривким складом. Потім виробляють обробку шпаклювальними сумішами. Сам процес (збірка/монтаж) одного будинку триває не більше 2-3 годин. Будинки з пінопласту сейсмостійкі, облаштування віконних і дверних прорізів виконується за допомогою болгарки. Термін експлуатації даної споруди – 300 і більше років.

Поступово і впевнено пінопласт з оздоблювального матеріалу стає будівельним і завойовує довіру як замовників, так і підрядників.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.