Проект дегазації сміття

04:01
Проект дегазації сміття

За словами заступника керівника ТОВ «Экостайл» – Тетяни Мартовицкой, українська компанія ТОВ «ЛНК» і британський інвестиційний холдинг Rich Holding England дали згоду на інвестування проекту дегазації сміттєвих звалищ в нашому місті.

Останнім часом, підприємство «Экостайл» дуже активно займається удосконаленням технологій переробки відходів усіх видів у межах міста. Завдяки ряду нововведень, а саме – ущільненню побутових відходів, вдалося запобігти спалаху пожежі на полігонах, відведених під сміттєзвалище. За ініціативою ТОВ «Экостайл» було організовано виробництво біогумусу. Зараз, керівництво підприємства зробило ряд кроків для організації дегазації сміття, що значно покращить екологічну ситуацію у нашому місті.

Компанія ТОВ «Экостайл» більше двох років займалася підбором інвесторів, які готові були вкласти кошти в такий проект. Тепер, завдяки цим трьом компаніям (ТОВ «ЛНК», холдингу Rich Holding England і ТОВ «Экостайл»), у Кропивницького є всі шанси увійти в десятку міст України, де полігони для захоронення відходів будуть оснащені системою дегазації. Програма розрахована до 2020 року.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.