Клінкерна цегла вітчизняного виробництва

03:58
Клінкерна цегла вітчизняного виробництва

Ще зі шкільної програми з історії, ми знаємо, що ще наші предки використовували цеглу для зведення споруд різного призначення.

З плином часу технологія виробництва цього матеріалу мало змінилася. Хіба, що весь процес став більш автоматизованим. Це позитивно вплинуло на якість цегли і розширило його асортимент в площині форми і розміру.

Цей матеріал не перестає бути популярним і в сучасному будівництві. Відмінні експлуатаційні характеристики, порівняно невисока собівартість і екологічність, роблять його просто незамінним.

Однієї з різновидів, звичного для всіх матеріалу, є клінкерна цегла. Це оздоблювальний матеріал, призначений для зовнішніх робіт.

Українські виробники будівельних матеріалів дуже впевнено увійшли на споживчий ринок. Якість вітчизняної сировини не поступається продукції виготовленої за кордоном.

Серед відомих компаній, які освоїли випуск вітчизняного клінкерної цегли, довіри заслуговують компанії – «Керамейя», «Євротон», «Слобожанська будівельна кераміка» (СБК), ТОВ «Біла Церква».

Виробнича компанія «Керамейя» почала випуск продукції в 2008 році, в тому числі і клінкерної цегли. Для виробництва використовують зарубіжне устаткування. За рік випускає понад 30 млн. шт. облицювального матеріалу. Виробник випускає три колекції клінкерної цегли. Всі вироби мають тривалий гарантійний термін – сто років. Продукція високоякісна, чим і виправдана цінова політика. Підприємство знаходиться в м. Суми (Україна).

Компанії «Євротон» знаходиться на території Львівської області. У роботі використовують німецьке обладнання. Підприємство освоїло випуск клінкерної цегли, який відрізняється морозостійкістю і багатою колірною гамою. Барвники, які застосовують у виробництві є екологічно чистими. Продукція відвантажується в дуже зручній упаковці, що значно знижує кількість бою при транспортуванні.

Компанія СБК (Слобожанська будівельна кераміка) виготовляє свою продукцію на двох дочірніх підприємствах у Київській та Сумській областях. Загальна потужність понад 100 тис. шт. на рік.

Для виробництва клінкерної цегли, також використовують європейське обладнання. Продукція сертифікована і відповідає загальноприйнятим стандартам. Однак поступається щодо кольорової гами.

Товариство з обмеженою відповідальністю «Біла церква» модернізовано в двотисячних роках на основі підприємства обґрунтованого ще в 1959 році. Для виробництва високоякісної продукції використовують французьке обладнання. Випускають клінкерна цегла в чотирьох кольорах = рубіновий, бурштиновий, сапфір і кришталевий (бежевий або кремовий). А також в асортименті є і класичний облицювальна цегла.

Якщо ви прийняли рішення використовувати в будівельних роботах клінкерна цегла українського виробництва, тоді при виборі заводу-виготовлювача варто враховувати:

  • місце розташування виробництва;
  • потужність підприємства;
  • якість продукції;
  • органолептичні показники;
  • ціна.

На думку національних експертів, найкращими заводами-виробниками є дві компанії «Керамейя» і «Євротон».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.