Історичні архітектурно-опорні плани

03:57
Історичні архітектурно-опорні плани

За даними BRDO, станом на вересень 2017 рік, тільки приблизно двадцять відсотків населених пунктів, в яких є пам'ятні історичні місця та пам'ятки архітектури, мають опорні історико-архітектурні плани. А якщо такі і є в наявності, – вони застарілі.

Урядом затверджено відповідний проект, який регламентує порядок використання історичних місць та архітектурних пам'яток. Даний документ скасовує необхідність розробок історико-містобудівних обґрунтувань. Планується, що з початку 2019 року, цей інститут взагалі ліквідується.

На даний момент більшість існуючих документів дуже застаріли і їх аналіз є неможливим. За словами заступника міністра регіонального будівництва та ЖКГ України, – на підставі нових опорних планів будуть розроблятися і генплани на проведення робіт.

Складання і використання історико-архітектурних планів дозволить значно мінімізувати корупційні схеми під час складання розрахункових проектів для реставраційних робіт та реконструкції старовинних архітектурних споруд.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.