Виробництво модульних будинків в Україні

03:57
Виробництво модульних будинків в Україні

Буквально вчора (26.02.2018) голова Чернігівської обласної адміністрації підписав Меморандум з представниками канадської компанії J4 Logistics Solutions Inc про організацію виробництва модульних контейнерних будинків-конструкторів.

Такі вироби, на думку канадців, стануть незамінним підмогою у зв'язку з проблемою розміщення тимчасових переселенців з окупованої території. Модульні будинки можуть використовуватися як тимчасове житло, приміщення під ФАП. Споруди-конструктори зручні в транспортуванні, їх площа і кількість поверхів варіюється в залежності від потреб. Для того щоб побудувати такий будинок потрібно всього пару годин. Фірма-виробник надає гарантію на експлуатацію такого будинку на 35 років.

На думку голови Чернігівської ОДА, модульні будинки будуть затребувані представниками різних галузей народного господарства України. Не залишаться без уваги будинку-трансформери і у військовослужбовців, оскільки їх (будинку) можна використовувати і як житлові приміщення, і як технічні пункт зв'язку, діагностики, блоки санітарної гігієни і т д.

В результаті, було прийнято рішення, що до моменту виходу готової продукції, компанія J4 Logistics Solutions Inc буде поставляти свою продукцію (модульні будинки) в Україну. Паралельно буде проводиться навчання місцевих кадрів, для роботи на спільному Українсько-Канадському підприємстві.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.