Архітектурна новинка – будинок з біовідходів

03:54
Архітектурна новинка – будинок з біовідходів

Пошуки інноваційних будматеріалів не припиняються: архітектори з Данії зуміли здивувати своїм відкриттям – звели будинок з перероблених біологічних відходів сільського господарства (водорості, трава, солома). Матеріал, за своїми властивостями нагадує деревину.

Початковою ідеєю проекту було створити будинок – науковий експонат. Фахівці креативної дизайнерської студії Een til een, не тільки успішно впоралися з поставленим завданням, але і попутно винайшли новий будівельний матеріал. Сировиною стали відходи, що не підлягають переробці – їх просто утилізували.

Винахідники вважають, що завдяки їх відкриття в майбутньому це допоможе зберегти не один гектар лісу. Адже новий будматеріал замінить дерев'яні конструкції, які використовуються в будівництві. Будинок, побудований з експериментальних матеріалів – екологічно безпечний, мобільний і може легко трансформуватися під бажання замовника (варіації планування). Нова споруда – економічно вигідна ще й тому, що не вимагає потужного фундаменту.

Пілотний варіант виглядає так: три композиційні частини у вигляді призми, які з'єднує коридор. Враховуючи той момент, що в Датських широтах сонце світить цілий рік, віконні отвори розташовані під стелею і на рівні зросту людини.

В даний час будинок виставлений на загальний огляд, щоб вивчити споживчий ринок, і прорахувати рентабельність нового продукту.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.