Інноваційні технології в будівництві – 3-D будинок

03:53
Інноваційні технології в будівництві – 3-D будинок

Сучасні 3-D технології проникають у всі сфери діяльності людства. Будівельна галузь не стала винятком. Адже за останніми статистичними даними, у світі близько 100 млн. людей потребують житло. А 1,6 млрд. населення планети позбавлені елементарних побутових умов.

У технічно розвинених країнах на ринок будівельної індустрії, буквально увірвалися розробки, які у найближчому майбутньому можуть вирішити житлову проблему на всій планеті Земля. Будівельна 3-D індустрія набирає потужності.

3-D принтер, призначений для роботи на будівельному майданчику, зовні дуже нагадує баштовий кран. Цей механізм від цього крана відрізняється тим, що на його підготовку до роботи потрібно всього годину. Ще однією перевагою цього унікального устаткування є те, що в ньому суміщені дві функції – система приготування будівельної суміші і сам 3D-принтер.

Найчастіше в сучасному експериментальному будівництві застосовуються мобільні принтери. Їх встановлюють на заводах і друкують деталі будинків для подальшого збирання. Також, існують принтери призначені для створення споруди безпосередньо в зоні ведення будівельних робіт. Такий спосіб значно скорочує кінцеву вартість житла. Для початку роботи будівельного принтера не потрібна ідеально рівна площадка. Для цього в ній передбачена вбудована система автоматичного вирівнювання по горизонталі і система стабілізації. Після операції «самонаведення» будівельний 3-D принтер готовий до роботи. І зовсім не важливо, де він встановлений – всередині майбутньої будівлі або зовні. Таке обладнання дозволяє зробити процес будівництва майже повністю автоматизованим, а також мінімізує вплив людського фактора.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.