Як збільшилися будівельні обсяги в Кіровоградській області у 2017 році?

03:49
Як збільшилися будівельні обсяги в Кіровоградській області у 2017 році?

Перший місяць нового року — це підрахунок успіхів і промахів минулого року. У Міністерстві регіонального розвитку підрахували, що в будівельній галузі відбулося істотне збільшення обсягів виконаних будівельних робіт. Цей показник практично досяг позначки 21%.

У службі статистики повідомили, що в галузі виконали робіт на 101 млрд. грн. Найуспішніше були проекти, пов'язані з будівництвом інженерних споруд (понад 26%), істотно збільшилися обсяги будівництв (на 16%).

Понад 70% виконаних робіт у будівельній галузі за 2017 рік припали на зведення нових будов, реконструкцію та переоснащення старих будинків. Капітальний ремонт в обсязі всіх виконаних за минулий рік робіт займає третє місце з показником 17%, а поточний — 9%.

Найбільше будівельних робіт було виконано в Кіровоградській області (понад 53%, обсяг склав — 1, 4 млрд. грн). На другому місці Житомирська область, на третьому — Одеська. Знизилися обсяги будівництва в Луганській, Волинській та Сумській областях.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.