Збільшено бюджет на реалізацію народних проектів

03:48
Збільшено бюджет на реалізацію народних проектів

24 січня 2018 року на засіданні міської ради Кропивницького секретар Андрій Табалов повідомив про збільшення бюджету для реалізації міжнародних проектів, за які мешканці міста проголосували в жовтні–листопаді 2017 року.

Громадський бюджету збільшено з 5 млн. грн. до 7 млн. грн. Ці кошти будуть розподілені між одним великим, одним соціальним і шістьма малими проектами.

Членами Координаційної ради було прийнято рішення і з приводу реалізації плану реконструкції набережної річки Інгул. Цей проект стане складовою реконструкції набережної від вул. Михайлівської до вул. Київської. Його виконання покладено на управління капітального будівництва Кропивницького міськради.

Крім того, було прийнято рішення про реалізацію минулорічного проекту облаштування скверу між вул. Жадова і Попова. З об'єктивних причин його не вдалося реалізувати в минулому році. В 2018 році на будівництво цього скверу виділять 100 тис. грн.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.