Обмеження прав і можливостей забудовників

03:47
Обмеження прав і можливостей забудовників

За спостереженнями експертів будівельної галузі та ринку нерухомості, обман забудовниками інвесторів стало звичайною справою.

Це питання обговорювалося на круглому столі в Києві. У засіданні взяли участь представники депутатського корпусу, профільного міністерства, інвестори.

Обговорювалося нагальне питання, пов'язаний з шахрайством на ринку будівництва житлових комплексів. Кількість ошуканих забудовниками інвесторів зростає з кожним роком. За даними статистики на сьогоднішній день в Україні таких сімей близько 100 тис. Тому виникає питання щодо того, як на законодавчому рівні обмежити права і можливості забудовників.

Одна з ініціатив стосується заборони продажу квадратних метрів майбутніх житлових будівель тоді, коли є тільки проект і виритий котлован. Законопроект, який передбачатиме такий регламент співпраці забудовників з інвесторами, передбачає, що квартири будуть виставлятися на продаж тільки тоді, коли будинок буде зданий в експлуатацію.

Це питання легко вирішити, оскільки з 2018 року запускається програма пільгового кредитування забудовників. Тому залучення інвестицій для будівництва житлових комплексів стане неактуальним.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.