Які будівлі не будуть вводиться в експлуатацію в 2018 році?

03:47
Які будівлі не будуть вводиться в експлуатацію в 2018 році?

Один з найважливіших аспектів законодавчої бази, що регламентує зведення громадських і житлових будівель, — доступність для людей, які належать до групи маломобільних. Мова йде про тих, хто має труднощі з пересуванням, інвалідів, вікових людей.

В Комітет ВР України був внесений нормативний акт №7370, в якому прописані нові норми введення будівель в експлуатацію, що враховують потреби вище зазначених категорій людей.

Рекомендовано прийняти цей документ у першому читанні. Згідно з його положеннями будуть накладатися заборона використання новозбудованих будівель комунального та громадського призначення, де не дотримані умови доступності.

Забудовники повинні обладнати будівлі спеціальними засобами доступності для маломобільних людей (пандуси тощо). При цьому для встановлення такого обладнання не знадобиться додатково оформляти документи на право власності або право володіння земельною ділянкою.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.