Яким буде ринок житла в 2018 році?

03:46
Яким буде ринок житла в 2018 році?

Експерти ринку первинної нерухомості висловлюють песимістичні погляди щодо продажу квартир в новобудовах в 2018 році.

За десять років від пікового моменту в 2007 році, коли квартири продавали за найвищими цінами, первинний ринок нерухомості зазнав відчутний спад. Якщо раніше ще до здачі комплексу в експлуатацію всі житлові приміщення були розкуплені, то зараз більшість новобудов здається з 15-30% непроданими квартирами. На них складно знайти покупця, причому не тільки за ціною ріелторів і перекупників, але і за ціною забудовників.

Проблема в тому, що вартість занадто завищена. Ті, хто вклав гроші в нерухомість, в принципі не помилився, тому що таким чином зберіг накопичення. Але разом з тим у багатьох не залишається коштів на ремонт, тому залишаються порожні коробки, на які немає попиту. Власники такої нерухомості в основному переключається на здачу їх в оренду.

У 2018 році тенденція посилиться. Квартири будуть погано продаватися. На це вже зреагували забудовники, які суттєво зменшили обсяги будівництва житлових будівель, а деякі об'єкти законсервовані. В основному будують повністю укомплектовані з ремонтом квартири.

Експерти попереджають про те, що в 2018 році на 20-30% збільшиться кількість будівельних компаній за типом пірамід. Вони будуть лопатися як «мильні бульбашки».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.