Технології майбутнього: вертикальні міста з вертикальними садами

03:43
Технології майбутнього: вертикальні міста з вертикальними садами

Перший хмарочос був побудований в Чикаго в 1885 році. Це була будівля Страхової компанії. Патент на будівництво будівель такого типу отримали голландці, які дуже швидко усвідомили, яким чином можна розмістити велику кількість людей на невеликій площі. З часом технологія удосконалювалася, але зростали і потреби людей.

Сучасні архітектори приступили до розробки концепції створення вертикальних міст. Це зможе вирішити проблему урбанізації. У Китаї і Еміратах розробляються проекти створення таких будинків.

У Дубаї буде зведено будинок у 189 поверхів, в якому зможуть оселитися 25 тис. осіб. У ньому будуть розміщені магазини та офіси.

По всій площі стін будуть розміщені сонячні батареї. Їх обладнають спеціальними інженерними пристроями для збору дощової води. Таким чином, в будинку будуть використовувати відновлювальну енергію.

В контексті цього стає актуальною ідея вертикальних садів. Вони не так давно стали популярними в мегаполісах, жителі яких далекі від природи.

Сади такого типу досить складні в обслуговуванні конструкції. Лондонські архітектори запропонували спеціальну систему збору дощової води для поливу рослин у вертикальних садах. Вона стікає у спеціальні резервуари, що приховані позаду установки. Шляхом крапельного зрошення підтримується необхідна вологість і мікроклімат таких зелених насаджень.

Об'єм резервуарів достатній для того, щоб забезпечити рослини водою протягом шести тижнів.

Завдяки таким зеленим насадженням поліпшується клімат в місті, а людина може, не покидаючи будинок, пройтися по тропічному вічнозеленому лісу.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.