Яка компенсація тим, хто встановлює автономки в Кропивницькому

03:42
Яка компенсація тим, хто встановлює автономки в Кропивницькому

Неодноразово піднімалося питання про встановлення автономного опалення в квартирах жителів Кропивницького. На початку 2000-х рр.., коли виникли перебої з гарячою водою, опалювальні системи працювали неефективно, багато домовласники встановили в квартирах індивідуальне опалення. Незважаючи на те що це потребувало суттєвих капіталовкладень, таке обладнання дуже швидко себе окупало: у квартирах було тепло, а платили такі мешканці за опалення набагато менше, ніж ті, хто був підключений до центральної магістралі.

Два роки тому була досягнута критична кількість тих, хто став володарем автономних систем опалення. Підприємство, яке постачає опалювальні послуги місту, виявилося збитковим. Тому в цілях економії коштів та в рамках програми по енергозбереженню, міською радою було прийнято рішення відключити будинки, в яких більшість квартир мають індивідуальне опалення, від центральної магістралі. Мешканцям, у яких немає обладнання для обігріву приміщення, буде надана грошова допомога.

19 грудня 2017 року на засіданні міської ради було затверджено Програму оптимізації теплопостачання в обласному центрі. Згідно з нею в 2018 році індивідуальні обігрівальні системи встановлять в 299 квартирах 95 багатоповерхівок.

Власникам буде надана грошова компенсація:

  • 1-кімнатних квартир — 17 тис.;
  • 2-хкомнатных — 19, 5 тис.;
  • 3-хкомнатных — 22, 7 тис.;
  • 4-хкомнатных — 25, 2 тис.;
  • 5-тикомнатных — понад 27 тис.

Таким чином, поступово буде проходити модернізація опалювально системи Кропивницького.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.