Розробка Містобудівного кодексу

03:41
Розробка Містобудівного кодексу

В Україні досі не створено єдиний нормативний документ, що встановлює регламент містобудування. Це повинні бути законодавчі акти, які б комплексно вирішували бюрократичні та технічні проблеми зведення будівельних об'єктів.

На сьогоднішній момент процес забудови міст регулюється сімома статтями різних законів і сорока трьома нормами, які вписані в інші закони.

У грудні 2017 року представники Міністерства регіонального розвитку підписали угоду про спільну роботу над проектом профільного закону, в якому будуть прописані основні положення Містобудівного кодексу, з представниками німецького уряду — Федерального міністерства охорони природи та будівництва.

Передбачається, що в новому нормативному акті, будуть відображені позиції, які сприятливо вплинуть на інвестиційний клімат, зроблять більш прозорими процедури отримання дозвільних документів.

Крім цього, особливу увагу буде приділено нормам, які будуть сприяти економічному розвитку регіонів. Торкнеться законодавчий регламент та екологічного питання, в тому числі буде врегульовано взаємовідносини державних, громадських і приватних інтересів у процесі формування планів забудови.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.