Нове в атестації забудовників

03:40
Нове в атестації забудовників

Постанова Кабінету Міністрів №869, затверджене в листопаді 2017 року, закріплює нові вимоги до професійної атестації осіб, які виконують роботи, пов'язані із зведенням архітектурних об'єктів.

Відповідно до цього нормативного акту з переліку виконавців, які можуть проходити кваліфікаційну атестацію, виключені особи без вищої спеціальної освіти.

Стажування та підвищення кваліфікації відтепер доступно тільки архітекторам, інженерам-проектувальникам і фахівцям з технічного нагляду, експертів, які мають дипломи вищих навчальних закладів, що свідчать про їх професійної кваліфікації. Крім того, до переатестації допускаються фахівці, які пропрацювали у професійній галузі не менше 3-х років.

Щоб пройти процедуру підтвердження кваліфікаційних знань і навичок, учасники будівельних проектів повинні надати копії таких документів:

  • трудової книжки;
  • сертифікати або довідки, що підтверджують факт підвищення кваліфікації за останні 5 років.

Якщо особа не зможе надати свідоцтва про отримання вищої спеціальної освіти або буде виявлено недостовірні дані в документах, йому буде відмовлено в отриманні сертифікату.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.