Впровадження проектів альтернативної енергетики на Кіровоградщині

03:39
Впровадження проектів альтернативної енергетики на Кіровоградщині

5 грудня 2017 року пройшла зустріч представників турецької компанії, українських виробників і підрядників, що працюють у сфері відновлювальної енергетики, з керівництвом області. На порядку денному стояло питання про будівництво на території області електростанцій, що працюють на енергії сонця.

Представники турецької компанії АТ «Энисолар» готові впровадити чотири об'єкти сонячної енергетики. Зведуть їх у двох районах області — Олександрійському та Новоархангельському.

Кіровоградщина має в своєму розпорядженні необхідними площами, які можна використовувати для реалізації проектів, пов'язаних з розвитком альтернативної енергетики. Нагадаємо, що на сьогоднішній момент в області вже функціонують одинадцять станцій такого типу, а планується запуск ще восьми.

Для створення і реалізації проектів, пов'язаних з альтернативною енергетикою, на Кіровоградщині створюються сприятливі умови. Так, Марто-Іванівці викуплені землі, на яких буде побудований завод з виробництва сонячних батарей третього покоління.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.