4 ознаки того, що ви маєте справу з продавцем-аферистом на первинному ринку нерухомості

03:38
4 ознаки того, що ви маєте справу з продавцем-аферистом на первинному ринку нерухомості

Якщо купуєте житло, робите інвестицію в споруджуваній будинок, зверніть увагу на те, як веде себе продавець. Ці ознаки допоможуть визначити, що перед вами аферист:

  1. Немає дозвільних документів або вони не відповідають заявленим. Відмовтеся від капіталовкладення, якщо забудовник повідомив, що дозволи на забудову переоформляються або ось-ось будуть отримані. Дочекайтеся, коли зможете ознайомитись з офіційним дозволом.Не поспішайте з інвестиціями якщо реклама і обіцянки забудовника не відповідають вказаним у дозволі на будівництво: наприклад, будується 10-поверхівка, а заявлено тільки 5 поверхів.
  2. В угоді не прописані норми страхування. Якщо в договорі немає пункту про штрафи, санкції, які будуть застосовані до забудовника у разі недобросовісного виконання ним своїх зобов'язань, гарантії повернення коштів, відмовтеся від підписання.
  3. Низька ціна свідчить про те, що забудовник прагне швидко отримати інвестиції, тому буде економити на будівельних матеріалах.
  4. Немає права на земельну ділянку. Забудовник не має документів, що підтверджують право власності на ділянку, де буде зводиться будинок або вони цільове призначення ділянки інше, ніж необхідно для спорудження житлового будинку (наприклад, земля відведена під гаражний кооператив).

Перед тим, як придбати житло на первинному ринку нерухомості, перевірте реєстри судових рішень. Переконайтеся, що стосовно цього об'єкта будівництва не ведуться які б то не було слухання і розгляду.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.