Прийом документів на участь у програмі «Доступне житло» стартував на Кіровоградщині

03:37
Прийом документів на участь у програмі «Доступне житло» стартував на Кіровоградщині

З 28 листопада 2017 року після дворічної перерви відновлено програма «Доступне житло». Її реалізує Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву. У зв'язку з цим відновлено прийом заяв від громадян для участі в цій цільовій програмі.

Згідно з умовами цього проекту, в ньому можуть взяти участь молоді сім'ї, які планують розширити або поліпшити свої житлові умови. Держава через банківську систему кредитує їх.

У 2017 році фінансування цієї програми становить 30 млн грн. з держбюджету. Вони будуть пропорційно розділені по регіонах між трьома категоріями громадян:

  • тими, хто потребує поліпшення житлових умов;
  • АТОвцами;
  • Переселенцями.

Кредити мають пільгові ставки. Фактично за ним держава компенсує третину витрат на придбання житла, а для учасників АТО і внутрішньо переміщених осіб виплати становитимуть 50% від вартості придбаного нерухомого майна.

Щоб стати учасником цієї програми і вчасно подати документи, ознайомтеся з необхідною інформацією на офіційному сайті Держкомітету по молодіжному будівництву: http://www.molod-kredit.gov.ua/zhytlovi-prohramy/dostupne-zhytlo

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.