Будівельний форум у Києві – 2017

03:34
Будівельний форум у Києві – 2017

21 листопада 2017 року в Києві відбувся Національний форум, який об'єднав забудовників, розробників будівельних проектів і виробників матеріалів. В зборах взяли участь більше трьохсот осіб, задіяних у цій сфері.

У процесі роботи форуму обговорювалося питання залучення інвестицій в будівельний бізнес в Україні та труднощі, з якими вони стикаються у вирішенні цього питання. Проектанти та інвестиційні менеджери звернули увагу присутніх на зборах на інтерес, який виявляють європейські компанії до будівельного бізнесу в Україні. Іноземні партнери тестують українську законодавчу базу і умови ведення будівництва.

Крім того, забудовники в бесіді з представниками профільного міністерства та органів влади висловили побоювання щодо скасування сертифікації будматеріалів, що може спричинити неконтрольовані процес постачання неякісної сировини і контрафакту. Як наслідок, постраждають споживачі, оскільки недобросовісні забудовники заради здешевлення вартості 1 м2 будуть використовувати матеріали сумнівної якості і походження.

Питання, які ставили учасники форуму, в тому числі і представників профільних комітетів Верховної Ради України, звернуть увагу на актуальні законодавчі прорахунки, які ускладнюють розвиток будівельної галузі в державі і уповільнюють її розвиток.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.