Як нараховують субсидії кропивничанам?

03:33
Як нараховують субсидії кропивничанам?

Начальник управління соціального захисту населення Подільської районної ради Кропивницького В. Стецюк та начальник соцзахисту Фортечного районної ради Е. Костенко на прес-конференції повідомили такі відомості щодо нарахування кропивничанам субсидій на новий опалювальний сезон:

  1. По місту нараховано субсидій 45800 домоволодінь. Це в основному сім'ї, які раніше отримували компенсації такого роду від держави.
  2. У всіх відділеннях ЖЕО або у голів квартальних комітетів можна отримати повідомлення про нарахування субсидій.
  3. Відмова у субсидії раніше отримували її можливо тільки в тому випадку, якщо за рік ними була здійснена покупка товарів або послуг на суму, превышающею 50 тис. грн.
  4. Змінилися соціальні норми розрахунку субсидій. Для нарахування компенсації за тепло враховується норма 5 м3 на 1 м2 (раніше 5,5 м3). Для приміщень з газовими плитами норма споживання газу зменшена до 5,4 м3 проти торішніх 7,1 м3 на людину.
  5. Проводиться монетизація субсидій за газ і електроенергію.

Щоб отримати субсидію, необхідно подати до органів соціального захисту за місцем прописки письмове клопотання та декларацію про доходи. Ті, хто отримав субсидію, зобов'язані своєчасно платити за рахунками, інакше ця державна допомога буде анульована.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.