Нове в класифікації житлового фонду

03:32
Нове в класифікації житлового фонду

Щоб чітко диференціювати, до якого класу житлової нерухомості, виходячи з застосовуваної технології, належить той чи інший об'єкт, буде розроблений новий класифікатор.

Нагадаємо. Що діюча система оцінки житлових об'єктів була розроблена і прийнята в 2006 році, а в 2014 році вона була переглянута. Була прийнята така система:

  1. Соціальне житло.
  2. Економ-клас.
  3. Комфортне.
  4. Бізнес-клас.
  5. Елітне.

Сьогодні практично не використовується поняття соціального житла. Його замінили економ — і комфорт-класи.

Житло економ-класу радує своєю ціною, але не комфортом. Для його створення використовуються технології панельного будівництва каркасного типу. Зробити перепланування у них дуже проблематично.

Комфорт — це поліпшена версія бюджетного житла. Стояти такі будинки за монолітно-каркасною технологією. Зазвичай вони мають прибудинковою територією і паркуванням, є охоронні пункти.

Квартири бізнес-класу створюються з допомогою монолітних бетонних блоків. Вони довговічні і міцні, їх можна перепланувати. Вони добре зберігають тепло і мають гарну звукоізоляцію.

Елітне житло будується в основному з цегли з урахуванням всіх нововведень у сфері екологічного будівництва. Зазвичай такі квартири розташовані в будинках на 7-12 поверхів.

У 2018 році в зв'язку з удосконаленням технологій будівництва, застосуванням нових матеріалів планується перегляд цього класифікатора.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.