Зміни в будівельних нормах: що покращитися, а що ускладнитися

03:28
Зміни в будівельних нормах: що покращитися, а що ускладнитися

ГАСИ спільно з Мінрегіон приступили до внесення коректив у законодавчі акти, якими була спрощена процедура отримання дозвільних актів для початку будівництва.

Деякі депутати вважають, що ухвалені 5 років тому удосконалення документообігу градостротельства, створили лазівку для недобросовісних забудовників. Вони пропонують повернутися до колишніх положень, але з внесенням позитивних пропозицій, які спростять отримання дозволів на будівництво приватних будинків, гаражів, присадибних будинків, будівель важливих для розвитку малого бізнесу (міні-готелів тощо). Підрядникам необхідно повідомити ДАБІ про початок робіт і приступати до реалізації проекту, не чекаючи дозволів.

Ті компанії, які займаються зведенням багатоповерхових будівель, доведеться пройти всі кола бюрократичної тяганини, щоб оформити дозвільну документацію. Це буде стосуватися і тих забудовників, які заявляють про будівництво п'ятиповерхівок. Сьогодні такі підрядники оформляють декларацію на будівлю в 5 поверхів, а за фактом зводять багатоповерхівки.

Таким чином, інновації покликані полегшити роботу забудовникам, які спеціалізуються на заміському будівництві. На їх частку припадає 80% споруджуваних будівель в Україні.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.