Квартира, продана за криптовалюту

03:26
Квартира, продана за криптовалюту

В останні кілька років на світовому фінансовому ринку зміцнити свої позиції кріптовалюти. Це спеціальні цифрові коди, що засновані на криптографічних методах. Часто їх називають просто — биткоин.

Якщо тривалий час експерти сумнівалися в його потенціалі, то за останній рік становище в системі міжнародних фінансових акцій, позиції кріптовалюти помітно упрочнились. Стали активно проводиться транзакції. Цими кодами стали оплачувати товари і послуги.

З'явилося це нововведення і в нашій країні. У жовтні 2017 року вперше в Україні власник продав свою нерухомість за криптовалюту.

Власник київської квартири, нині проживає в Нью-Йорку, уклав смарт-контракт з продажу свого майна з компанією Velton/Zegelman (США). Оплату власник захотів отримати криптоденьгами. Представники покупця оцінили нерухомість, перереєстрували її на нового власника і тільки потім був розблокований смарт-контракт блокчейна Etherеum, з допомогою якого продавцю були переведені віртуальні гроші, еквівалентні 60 тис. доларів.

Легкість, з якою кріптовалюти входять у повсякденне життя, дозволяють припустити, що скоро більшість великих угод буде проходити таким чином.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.