Скільки буде коштувати тепло в 2017-2018?

03:24
Скільки буде коштувати тепло в 2017-2018?

16 жовтня 2017 року офіційно стартував новий опалювальний сезон. Якою буде вартість тепла у Кропивницького в цьому сезоні — питання, яке хвилює кожного жителя міста, у кого не встановлена система індивідуального опалення.

Начальник головного управління ЖКГ Віктор Кухаренко повідомив, що в цьому році кількість споживачів, яких обслуговувало КП «Кіровоградтепло», значно зменшилася. Як наслідок, зросла норма середньомісячного споживання теплової енергії.

Природно, що ці обставини відображаються безпосередньо на кишенях кропивничан. Що приготували економісти КП «Теплоенергетик» у новому опалювальному сезоні?

Виходячи з поданих на затвердження виконавчому комітету міської ради тарифів, споживачів чекають такі витрати (вартість наведена за 1 гігакалорію):

  • мешканці будинків, де встановлені теплові лічильники, платитимуть 1604, 79 грн;
  • без пристроїв обліку витрати тепла — 40, 89;
  • для бюджетних підприємств та установ — 1811, 12.

Нагадаємо, середній тариф на опалення встановлений Урядом України на 1.07.2017 році встановлено у розмірі 1035, 68 грн/Гкал. В середньому для населення вартість тепла в р. Кропивницького зросте на 15%, а для організацій — на 39%.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.