Реконструкція будинку культури в с. Розумівка

03:24
Реконструкція будинку культури в с. Розумівка

Розпорядженням Кабінету Міністрів України місцевим бюджетам Кіровоградської області було виділено більше 30 млн. гривень на проведення капітальних ремонтів, реконструкцій шкіл, установ культурної сфери та охорони здоров'я у Кропивницького, Олександрії, Світловодську та 10 районах області.

Ще в травні 2017 року на засіданні Кіровоградської ОДА було прийнято рішення про виділення субвенцій на ремонт шатрового покриття будинку культури в с. Розумівка Олександрійського району.

Це місце відоме як маєток родини Раєвських, родичкою яких була Марія Волконська – дружина відомого декабриста, і Микола Раєвський – герой війни з Наполеоном. Тут знаходиться музей цієї династії. Село Розумівка є одним з найцікавіших туристичних місць на карті України. Його рекомендують відвідати багато туристичні агенції та компанії. Тому питання удосконалення споруд культурного призначення в цьому місці актуальне для регіональної влади.

Управлінням капітального будівництва ОДА була проведена закупівля необхідних матеріалів на відкритому аукціоні ProZorro і тендер на виконання будівельних робіт.

15 вересня 2017 року Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Кіровоградській області на підставі поданих документів видала дозвіл на реконструкцію будинку культури в с. Розумівка. Роботи виконуватиме ТОВ «ВКФ Софіт».

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.