Про підвищення оплати праці будівельників

03:22
Про підвищення оплати праці будівельників

З 1 вересня 2017 рік вступили в дію протоколи зміни зарплати будівельників. Заступник міністра регіонального розвитку і ЖКГ Лев Парцхаладзе повідомив, що в серпні було прийнято рішення про внесення коригувань до угоди, в якому прописані норми оплати праці працівників будівельної галузі. Конкретніше: мова йде про підвищення тарифних параметрів зарплати будівельників.

Вже з 1.09.2017 року при розрахунку заробітної плати ставка прожиткового мінімуму (з 1.05.2017 року – 1648 грн) буде застосовано коефіцієнт 1,35, тобто основа окладу буде становити 2224,80 грн.

З 1 грудня 2017 року Уряд України передбачає підвищення мінімуму до 1762. При розрахунку зарплати будівельників ця сума буде помножена на 1,6. Таким чином, до грудня поточного року працівники будівельної сфери можуть розраховувати на 2819,20 грн в тілі окладу, до яких приплюсовуватиметься надбавки: за переробку, стаж, розряд і т. д.

«Такі зміни в оплаті праці будівельників повинні підвищити престижність цієї професії», – вважає Лев Парцхаладзе.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.