Нове в будівельному законодавстві

03:22
Нове в будівельному законодавстві

Лев Парцхаладзе повідомив, що на засіданні профільного Комітету Верховної ради, до компетенції якого рішення законодавчих питань, пов'язаних з містобудуванням і комунальною сферою, що проходив 6 вересня 2017 року, був винесений на обговорення законопроект, що передбачає диверсифікацію нормативних актів, що регулюють реалізацію майнових прав на об'єкти будівництва, що знаходяться на стадії проектування, зведення або завершення будівництва. Депутати пропонують ввести такі нововведення:

  1. Дозволяти привласнення на стадії проведення робіт адреси зводяться будівель. Це буде однією з державних гарантій дотримання прав інвесторів.
  2. Створення механізмів контролю та забезпечення відповідальності архітекторів, проектувальників, експертів та інженерів шляхом залучення їх до створення компенсаційних фондів, формування системи страхування.
  3. Формування чіткого механізму видачі ліцензії, а також процедури її анулювання або припинення її дії.
  4. Делегування органам місцевого самоврядування повноважень щодо огляду та введенню в експлуатацію будівель.

Ці нововведення спростять роботу забудовників, поліпшать інвестиційний клімат. Завдяки їм, на думку Льва Парцхаладзе, Україна зможе піднятися в рейтингу Doing Business за показниками відкритості та простоті процедури отримання дозволів на будівництво.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.