11 мільйонів на реконструкцію Будинку культури в Світловодську

03:21
11 мільйонів на реконструкцію Будинку культури в Світловодську

5 вересня 2017 року на розгляд Кіровоградської обласної ради було винесено звернення Костянтина Каспрова щодо реконструкції Світловодського міського Будинку культури.

Ця будівля належить до пам'яток архітектури і потребує термінового ремонту, оскільки на початку літа відбулося серйозне падіння фундаменту будови, що може спричинити за собою повне знищення будови.

Сьогодні цей культурний центр приймає в себе 27 клубних організацій, в ньому проходять всі культурні заходи міста, тому його реконструкція – це першочергове завдання для керівників міста та області. Заплановано, що асигнування на такий ремонт Світловодського Будинку культури, складе 11 мільйонів гривень. Робочий проект передано до департаменту регіонального розвитку при ОДА на участь в конкурсі проектів, що будуть фінансуватися в рамках стратегії регіонального розвитку до 2020 року.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.