Блоки Smart Brick: будинки, побудовані за принципом Lego

03:20
Блоки Smart Brick: будинки, побудовані за принципом Lego

Тим, у кого є неповнолітні діти, чудово відомий популярний конструктор Lego, особливість якого полягає в абсолютній шаблонності та ідентичності параметрів деталей. Це зручно, тому що їх можна використовувати для створення різних моделей.

Принципи цього конструктора припали до душі архітекторам, і вони ініціювали розробку особливої технології зведення будівель з допомогою універсальних модульних конструкцій.

Компанія Kite Bricks з Ізраїлю нещодавно повідомила про те, що вона приступила до промислового випуску Smart Brick – блоків, які спростять процес будівництва будинків і здешевлять його.

У них є пази і виступи, які впливають на зціплення. Вони мають чітко вивірені параметри і форми, тому з їх допомогою легко моделювати будь-які конструкції.

Зовні це великі порожнисті всередині цеглини. Вони володіють унікальними теплоізоляційними властивостями, в них запросто прокладаються різноманітні комунікації (труби, дроти тощо), їх можна зміцнити спеціальним арматурним каркасом.

Родзинкою цього інноваційного матеріалу є їх зовнішній вигляд. Вони зроблені таким чином, споруди, створені з допомогою цих блоків, не будуть потребувати ні внутрішньої обробки, ні зовнішньої.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.