Податок на нерухомість: що загрожує неплатникам

03:20
Податок на нерухомість: що загрожує неплатникам

Зміни, внесені Кабміном України у 2016 році в Податковий кодекс, торкнулися і нових параметрів оподаткування нерухомості. Ще до першого липня поточного року багато власників отримали податкові декларації – платіжки, в яких була вказана сума за так звані «зайві метри».

Всі, у кого квартири з метражем перевищують 60 м2 (а це стандартна трикімнатна квартира в багатоповерхівці), а вдома мають більше 120 м2 зобов'язані були до першого вересня внести до місцевого бюджету відповідну плату за використання перевищує норми житлоплощі. Якщо ви власник квартири і будинки, то ваш мінімум – 180 м2, решту необхідно сплатити за ставкою у межах 1,5% від мінімальної зарплати за кожен зайвий метр.

Потрібно зазначити, що в кожному місті ця ставка варіюється в межах від 0,7% до 1,5%, оскільки визначають її органи місцевої влади. До того ж може відрізнятися і ставка за «гаражним» метрам і пристройкам (від 0, 01% до 0,3%).

Якщо вам пощастило мати власність у різних містах, то сплачувати цей податок доведеться в два різних бюджету.

Тим, хто з якихось причин не сплатив податок до вересня, доведеться заплатити зверху 10% від суми в поточному місяці і 20%, якщо вони дотягнуть з внесками до жовтня.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.