Виконання програми капітальних ремонтів об'єктів комунальної власності у Кропивницькому

03:18
Виконання програми капітальних ремонтів об'єктів комунальної власності у Кропивницькому

21 серпня під час апаратної наради секретар міської ради повідомив про хід проведення будівельних та ремонтних робіт на об'єктах комунальної власності м. Кропивницький. Особливу увагу влади було приділено закладам охорони здоров'я і школам.

Протягом літа проводилися системні теплоізоляційні роботи в школі №18. Це перший на Кіровоградщині навчальний центр, в якому зроблено комплексне утеплення. Крім того, споруджена модульна котельня, що буде обслуговувати чотири дитячі освітні установи.

Ці заходи є елементами комплексної містобудівної програми з енергозбереження. Завдяки її реалізації міська влада сподівається на істотне зменшення витрат на енергоносії та економію енергоносіїв.

Проводяться також роботи по удосконаленню комунікаційних параметрів гемодіалізного і інсультного центрів. Це життєво необхідні для кропивничан пункти медичної допомоги, адже за останні кілька років рівень серцево-судинних захворювань серед жителів Кіровоградщини зріс у рази.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.