Благоустрій у Кропивницькому

03:17
Благоустрій у Кропивницькому

У міському бюджеті знайшлися кошти, щоб провести благоустрій доріг і територій загального користування, в тому числі і внутрішньобудинкових ділянок. Так, був заасфальтований двір будинку за адресою Героїв України 34.

17 серпня місце проведення ремонтних робіт відвідав А. Табалов. Він обирався жителями цього округу, тому зацікавлений у тому, щоб жителі мікрорайону бачили реальні дії місцевої ради, спрямовані на створення комфортних умов проживання. В ході спілкування з населенням секретар міської ради з'ясував, що не всі побажання жителів були виконані комунальними службами. На жаль, старий план доріг так і не був змінений, хоча він незручний, про що сигналізували люди. До того ж, друга частина дороги залишилася не відремонтованою. Про неї місцева влада обіцяє подбати в наступному році. Дуже цікаво, що стане вже оновленої частиною територій до цього часу і як буде виглядати такий поетапний ремонт в цілому через рік?

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.