Підготовка до AGROEXPO-2017

03:16
Підготовка до AGROEXPO-2017

Вже місяць як стартував етап проведення підготовчо-організаційних заходів, що повинні забезпечити проведення щорічної Міжнародної виставки АгроЭкспо в м. Кропивницький. У цьому році вона буде проходити чотири дні – 20-23 вересня. Рішення продовжити її проведення було ухвалене із-за великого інтересу, проявленого виробниками та аграріями. Також буде збільшена площа, на якій вона розміститися до 100 тисяч м2. Нововведенням буде те, що в заході братимуть участь і непрофільні організації, компанії та підприємства як вітчизняні, так з-за кордону.

16 серпня 2017 року відбулося засідання робочої групи під головуванням заступника голови А. Грабена. На розгляд були винесені питання щодо організації розміщення учасників AGROEXPO в готелях, гуртожитках, на приватних домоволодіннях і квартирах Кропивницького. Крім того, обговорювалося питання розважальної та освітньої програм: організація екскурсій для школярів та зустрічі абітурієнтів та студентів вузів міста з потенційними роботодавцями, створення селфи-зони та оглядового майданчика. Було доручено провести роботи з благоустрою територій, що прилягають до виставкових площ, запланований поточний ремонт дороги по вул. Мурманської.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.