Кіровоградської облради привітав будівельників

03:15
Кіровоградської облради привітав будівельників

11 серпня 2017 року голова Кіровоградської обласної ради Олександр Черноіваненко привітав представників будівельної галузі з професійним святом, а також вручив кращим будівельникам почесні грамоти та нагороди.

А. Черноіваненко подякував усіх присутніх на святі, а також тих, хто не зміг взяти в них участь, за сумлінну працю та побажав успіхів, благополуччя та натхнення на нові звершення. Він зазначив, що споруди, що зводяться кіровоградськими будівельниками, не тільки забезпечують нормальне функціонування регіону, а й прикрашають край, дарують людям різних професій комфорт і затишок.

Почесні грамоти було вручено Ст. Муляренко – директор «ВТ Кіровоград-Трансгазбуд», садчикам ТОВ «Кіровоградський завод будівельних матеріалів» №1 Л. Білої та Н.Чорною, А. Кобзаренку – директору ДП «Укрдержбудекспертиза», Ст. Шаманському – директор профтехучилища №8.

Шість кращих будівельників Кропивницького та Світловодська отримали Подяки обласної ради.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.