Триголовий Змій – МАФ

03:15
Триголовий Змій – МАФ

Боротьба регіональних властей з лотками, наметами і МАФами, встановленими незаконно, нагадує казку, в якій билинний герой рубав голови трехголовому змія, а вони знову відростали, причому їх кількість ще і збільшувалася з кожним разом.

Приблизно це ж відбувається і з незаконними торговими спорудами в Кропивницькому. Не так давно було прийнято рішення про демонтаж таких споруд в різних районах міста, в першу чергу в центрі, біля готелю «Київ». Але тільки прибрали один кіоск, на його місці з'явилося два інших. Так, в ніч на 10 серпня поточного року тут однією з підприємниць був встановлений кіоск. Його власниця вже відома своїми зазіханнями на пішохідні зони: на початку літа вона встановила кіоск морозива на вул. Палацової таким чином, що він позбавив пішоходів можливості вільно ходити по тротуару.

Сьогодні, 14 серпня, на апаратній нараді, секретар міськради А. Табалов підняв питання про перевірку дозвільних документів на встановлення такої споруди в центрі міста і закликав, радять служби, які видають подібні формуляри, бути більш педантичними і керуватися законодавчими актами, а не власними інтересами, приймаючи подібні рішення.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.