У будинках кропивничан будуть встановлені лічильники

03:11
У будинках кропивничан будуть встановлені лічильники

28 липня 2017 року Президент України підписав Закон «Про комерційний облік теплоенергії та водопостачання». Завдяки цим законодавчим актом громадяни відтепер повинні платити тільки за ті комунальні послуги і в тих обсягах, які дійсно отримані. Це стосується як постачання водою, так і опалювальної системи.

У Законі прописані норми, згідно з якими буде проходити оснащення будинків лічильниками, проводитися контроль та абонентське обслуговування цього обладнання. Виконання цих процедур делеговано виконавчої влади та її регіональним представникам.

31 липня 2017 року заступник мера Кропивницького А. Мосін провів нараду з питань ЖКГ і дав розпорядження комунальним службам провести обстеження житлових і комерційних будівель і визначити, де необхідно провести установку лічильників.

Саму процедуру монтажу таких пристроїв за власний рахунок будуть проводити організації, які надають відповідні послуги – ОКПП «Дніпро-Кіровоград» та КП «Теплоенергетик». Однак за споживачем залишається право самостійно придбати такі агрегати і встановити їх в житлових приміщеннях.

Провести установку пристроїв для обліку використаної теплової енергії в будинках необхідно протягом одного року, а водомірів протягом двох років. Якщо відповідні організації, які надають такі послуги, не виконають вимоги Закону, то вони будуть оштрафовані.

Ці заходи прийняті у контексті Директиви ЄС, яка передбачає підвищення енергоефективності житлового сектора України на 20% до 2018 року.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.