Реконструкція набережної

03:11
Реконструкція набережної

Як повідомив начальник ЖКГ міської ради Віктор Кухаренко, міським головою Андрієм Райковичем перед управлінням архітектури та містобудування Кропивницького було поставлено завдання розробити і подати на розгляд ескізні плани з реконструкції набережної. Вже на протязі декількох десятиліть ця територія не зазнала будь-яких змін і вдосконалень. Проводились часткові (косметичні) роботи по її облагороджування, які не змінили жалюгідного стану цієї частини міста. Огорожі, спуски до води, рекреаційна зона не просто працюють, але знаходяться в катастрофічному занепаді. Важливість перебудови цього місця важлива, тому що це центр міста, його особа. Це одна з його визначних пам'яток, яку їхня увага зосереджується туристи.

Оновлена набережна повинна включати вдосконалену паркову зону та переобладнання огорож, які стануть більш безпечними і надійними.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.