Кіоски під знесення

03:10
Кіоски під знесення

Питання про демонтаж незаконно встановлених торгових наметів, кіосків, Мафів став особливо актуальним для комітету з благоустрою міста на початку цього року. Боротьба з тимчасовими спорудами в Кропивницькому триває вже кілька років. Починаючи з 2015 року, Андрій Райкович веде боротьбу з цими спорудами.

У липні 2017 року санепідемстанція підготувала перелік із 30 об'єктів, які необхідно прибрати. Першими на черзі кіоски на вулиці акад.Тамма (зупинка громадського транспорту), біля обласної лікарні, а також «Кава» (готель «Київ»).

До 31 серпня поточного року повинні бути ліквідовані кіоски «Танкер» (Добровольського 15), «Свіжий хліб» (кут вул. Ст. Чмиленка та пров. Театральний). Підуть під знос павільйони на Вокзальній 66 («Ремонт телефонів»), на Генерала Жадова 27/3 («Копійка»), розташовані по вулиці Космонавта Попова навпроти 5-ї поліклініки («Ермолинские напівфабрикати» та «Морозиво»).

Зобов'язали власників мережі «Чорний ліс» прибрати свої установки з Короленка 58/12. Стоїть питання про ліквідацію ресторану «Café», розміщеного в центральному сквері.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.