Модернізації тепломережі у Кропивницького: початок шляху

03:09
Модернізації тепломережі у Кропивницького: початок шляху

Те, що старе обладнання тепломагістралей м. Кропивницький вимагає переоснащення, у жителів уже давно не викликає сумнівів. Спостерігаючи кожну зиму за теплими парою, що виходить з-під землі, кропивничане подумки підраховували свої витрати на опалення, в які будуть внесені ось такі втрати тепла. Довгий час комунальники знаходили відмовки, якими мотивували відсутність будь-яких зрушень у плані модернізації та переобладнання старої системи. Однак з підвищенням тарифів, зростання необхідністю економії енергоресурсів, зріс попит з міської влади та комунальних підприємств, які забезпечують теплом місто.

25 липня 2017 року на засіданні виконавчого комітету міської ради Кропивницького була затверджена інвестиційна програма комунального підприємства «Теплоенергетик» на поточний рік. Передбачається, що на модернізацію тепломагістралей буде витрачено 800 тис. грн.

У контексті цієї програми буде проведена заміна труб теплопостачання по вулиці Арсенія Тарковського (між вулицями Покровської та Преображенської). Магістраль тут була прокладена в далекому 1977 році і сьогодні її знос становить 70%. Аварійність цієї системи дорого обходиться місту, оскільки на усунення кожної позаштатної ситуації витрачається не менше 14 тис. грн, а таких за останні роки було близько десятка. Заміна буде проводитися на попередньо ізольовані за сучасною технологією труби.

Ця програма дозволить збільшити енергоефективність тепломережі міста в кілька разів.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.