Небезпека дитячих майданчиків

03:09
Небезпека дитячих майданчиків

На апаратній нараді 24 липня 2017 року заходів Кропивницького А. Райкович поставив питання про ефективність роботи депутатського корпусу, перестав цікавитися життям жителів тих районів і територій, від яких вони обиралися. Він акцентував увагу на тому, що міська рада все частіше почали звертатися мешканці з наріканнями на виконання своїх обов'язків двірниками і ЖБК. У тому числі надходить безліч скарг, пов'язаних з незадовільним станом дитячих майданчиків. Є й відверто небезпечні для життя і здоров'я дитини гойдалки, зламані або деформовані гірки, небезпечний интвентарь (погано закріплені футбольні ворота). У пору, коли діти на канікулах і велику частину часу проводять на свіжому повітрі, майданчики, які повинні забезпечувати їх дозвілля та фізичний розвиток, виявилися недооборудованными. Наприклад, жителі деяких будинків скаржаться на відсутність піску у пісочницях.

Статистика нещасних випадків, які відбуваються на дитячих майданчиках за останній рік зросла в кілька разів. В Україні, на жаль, ще немає європейських стандартів оснащення ігрових територій, але прагнути до того, щоб наші діти не страждали від неотремонтированного або старого обладнання необхідно. В першу чергу це завдання комунальних служб, у відомстві яких знаходяться такі об'єкти.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.