Півтора мільйона на громадянську ініціативу

03:08
Півтора мільйона на громадянську ініціативу

30 травня 2017 року в смт. Петрове Кіровоградської області стартував конкурс соціальної ініціативи громадян «Майбутнє – спільна справа». Фінансову підтримку реалізації представлених проектів надали керівники Приватного акціонерного підприємства «Центральний гірничо-збагачувальний комбінат» в особі директора по зв'язках з громадськістю Дмитра Мурашка. Відповідну угоду було підписано і оголошений конкурс. Умови змагання передбачали фінансування мініпроектів від 30 тис. грн до 150 тис. грн.

19 липня 2017 року в районній раді були презентовані розробки представників сільських громад, громадян, яким небайдуже майбутнє їхніх сіл і селищ. За результатами обговорення півтора мільйона гривень було виділено на:

  • розробку сфери розваг сільського населення (ГО «Надія плюс 2020», 75 тис. грн.);
  • облаштування парку в с. Іскрівка («Искривчане», 75 тис. грн.);
  • шкільного двору в с. Володимирівка (35 тис. грн.);
  • заміни глибинних насосів в с. Ганневка і Володимирівка (15 тис. грн.);
  • встановлення металопластикових вікон та проведення капітального ремонту в школі с. Новий Стародуб (75 тис. грн.) та ін.

Перемогли проекти, які передбачають проведення енергозберігаючих заходів у шкільних закладах, створення дитячих і спортивних майданчиків, розвиток інфраструктури, що забезпечує дозвілля сільського населення, розвиток бібліотечних центрів.

Такі заходи дозволяють громадянам взяти участь у соціально-економічному житті регіону, відповідально підходити до питання розвитку своїх селищ і сіл, перетворюючи їх в комфортні центри відпочинку і роботи.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.