Урядова програма «Теплий дім»: ініціатива 2017

03:07
Урядова програма «Теплий дім»: ініціатива 2017

Програма енергозбереження, розроблена Урядом України, передбачає виплату компенсацій витрат на утеплення помешкань, що громадяни проведуть самостійно.

Актуальність реалізації такої ініціативи назріла у зв'язку з високими тарифами, необхідністю на рівні населення зменшити споживання природного газу, провести переобладнання квартир для того, щоб підвищити їх енергоефективність.

Ця програма почала діяти з 2014 року. Вона передбачає повернення громадянам 35% їх витрат на встановлення металопластикових вікон, утеплення фасаду, балконів і лоджій. Більшість українських фірм, що пропонують такі послуги населенню, стали партнерами держави у реалізації цієї ініціативи. «Теплі кредити» стали доступні завдяки участі в програмі фінансових установ України (Ощадбанку, Укрексімбанку, «Украгазбанку»).

У 2017 році Кабінет міністрів України додатково виділив з держбюджету 300 млн. грн для реалізації українцями планів по утепленню житла. Глава Уряду висловив надію, що завдяки «теплим кредитами» переобладнання систем життєзабезпечення будинків і підвищення їх енергоефективності дозволить Україні до 2020 року стати енергонезалежною державою.

Передбачається, що 260 млн. грн із зазначеної суми будуть спрямовані фізичним особам, які утеплюють свої квартири, 10 млн. будуть розподілені на заміну котлів опалення, а решта 30 млн. віддадуть ОСББ і ЖБК.

RSS
Немає коментарів. Ваш буде першим!
Завантаження...
Чому демонтували АЗС у Вільшанці Кіровоградської області? Про все докладно розповідає Stroy-inform.
Яким під'їздах у Кропивницького встановлять енергозберігаючі вікна замість колишніх: розповідає Bud-inform.
Як рятували дві архітектурні пам'ятки Кропивницького сьогодні, 28-го листопада, розповідає Bud-inform.
На засіданні виконавчого комітету міської ради вирішували, за що і як карати, якщо порушується законодавство про охорону культурної спадщини. Розповідає Bud-inform.
Після прес-конференції розкрилася схема надходження грошей для реставрації мосту у Кропивницькому.